Clublok. H.C.R. Leemreis Spalstr. 40 Hengelo Gld

 

 teams dagcompetitie 2019 - 2020 

 

 

 TEAM 1

 

Jan Hendriks TL 5,481 120 38/2
Hans Evers 4,703 110 38/2
Henk Meerbeek 3,497 80  
Jan Lenderink 3,371 80  
Rene Winkelman 4,750 110  
Jan Notten 3,306 80  
Wim Vruggink 2,383 60  
                           

 


 

  TEAM 2

 

Rene Winkelman 4,750 110  
Jan Notten 3,306 80  
Gerhard van Kampen 3,271 80  
Wim Vruggink TL 2,383 60  
Bennie Haverkamp 1,738 49  
Hans Evers 4,703 110 38/2
Henk Meerbeek 3,497 80  

 

 

 TEAM 3

 

 

Jan Rondeel  TL 1,826 51
Gerrit Wentink 1,371 41
Joop Notten 1,131 37
Gerrit Bijenhof 1,000 35
Jan Notten 3,306 80
Wim Vruggink 2,383 60
Henk Ankersmid 0,815 31

 

TEAM 4 


Antoon Meerbeek 1,413 43
Bert Masselink 1,170 37
Toon Stortelder  TL 1,156 37
Gerard Versteege 1,083 35
Wim Vruggink 2,383 60
Gerrit Wentink 1,371 41
Rob van Kampen 1,088 35

TEAM 5


 

 

 

TEAM 6

 

 

Rob van Kampen   TL 1,088 35
Jos Winkelman 0,798 29
Rob Mullink 0,788 29
Jan Wentink 0,691 27
Gerrit Wentink 1,371 41
Bert Masselink 1,170 37
Toon Stortelder 1,156 37

 

 

 

 

 

TEAM 7

 

 

 

 

Herman Hendriks  TL 0,964 33
Henk Ankersmid 0,815 31
Bennie Voskamp 0,583 25
Henk Biezeman 0,422 23
Jan Rondeel 1,826 51
Joop Notten 1,131 37
Wim ten Hove 1,127 37

 

 TEAM 8


 

Ap Ketz     TL 0,409 21
Harry Hendriks 0,394 20
Gert van der Lende 0,347 18
Jan Lenderink 0,543 27
Rene Winkelman 0,400 21
Hans Evers 0,450 23
Bennie Haverkamp 0,290 15


 

  

 

 

uitslag voorronde 3bnd 3e klasse

 

 

 

 

FINALE 3BND DAG 1E KLASSE.pdf
Download de uitnodiging

 

 

OP DEZE PAGINA ALLES WAT MET DE DAGCOMPETITIE VERBAND HOUDT


 

Roosters competitie 2017 - 2018 klik hier voor alle wedstrijden van de dagcompetitie

 


 

teams 2017-2018

138789 Jan Hendriks   4.990 38/2   38/2     110             
151304 Jan Notten   4.513           110     
Biljartpoint team 1 libre poule A dagcompetitie
     
110953 Jan Lenderink   3.000           80             
204547 Wim Vruggink   2.353           60 reserve            
172634 Bennie Haverkamp   1.638           47reserve            
149843 Antoon Meerbeek   1.620           47 reserve            
246484 Antonius Otte   1.425           43 reserve            

 

151304 Jan Notten   4.513           110  reserve          


208011 Gerhard van Kampen   3.094           80             
110953 Jan Lenderink   3.000           80   reserve          
204547 Wim Vruggink   2.353           60           

Biljartpoint team 2 libre poule B dagcompetitie

172634 Bennie Haverkamp   1.638           47             
149843 Antoon Meerbeek   1.620           47             
213044 Gerrit Wentink   1.478           43   reserve          

 

204547 Wim Vruggink   2.353           60reserve            
172634 Bennie Haverkamp   1.638           47reserve            
210742 René Franke   1.433           43             
246484 Antonius Otte   1.425           43             
108021 Toon Stortelder   1.171           37           

Biljartpoint team 3 libre poule C dagcompetitie

148283 Bert Masselink   1.139           37             
224360 Rob van Kampen   1.138           37 reserve            

 

213044 Gerrit Wentink   1.478           43             
246484 Antonius Otte   1.425           43reserve            
217790 Herman Hendriks   1.300           41reserve            
148283 Bert Masselink   1.139           37reserve            
224360 Rob van Kampen   1.138           37           

Biljartpoint team 4 libre poule D dagcompetitie

210738 Jan Wentink   0.735           29             
247820 Rob Mullink   0.710           29             

 

217790 Herman Hendriks   1.300           41             
108021 Toon Stortelder   1.171           37  reserve          
224360 Rob van Kampen   1.138           37   reserve          
208016 Wim Peters   0.970           33             
177719 Gerard Visser   0.750           29             biljartpoint team 5 libre poule E dagcompetitie
246483 Bennie Voskamp   0.569           25             
224761 Henk Biezeman   0.423           23             

KLIK logo voor nieuws van de dagcompetitie op site van het district

 

Klik op logo om naar de pagina te gaan voor alle uitslagen/resultaten en meerdere overzichten

 

uitslagen toernooien 50 plussers

2014

grotere foto

 

Uitslag 50-plus toernooi 2014

Finale gespeeld op 21 mei 2015 in zaal Leemreis.                                                                                                                                                                     

1. Gerard Geurts      

2. Toon Stortelder

3. Eddo Köhler

4. Jan Roelofsen

  
 2015

 

Uitslag 50-plus toernooi 2015.

Finale gespeeld op 21 mei 2015 in zaal Leemreis.                                                                                                                                                                     

1. Richard Veerink     (midden)         

2. Wim Vruggink            (rechts)          

3.Bennie Haverkamp    (links)     

  
 2016

 

Uitslag 50-plus toernooi 2016.

Finale gespeeld op 20 mei 2016 in zaal Leemreis.                                                                                                                                                                     

1. Rob van Kampen     (midden)          22 punten

2. Eddo Köhler            (rechts)            20  "

3. Herman van der Lende    (links)      14  "

  
 2017

 Finale gespeeld op 25 mei 2017

1. Herman van der Lende 31 pnt

2. Rob van Kampen            28 pnt

3. Bert Masselink                 27 pnt

4. Bennie Voskamp             20 pnt

  
 

 1. Gerhard van Kampen 22 pnt 3.80

2. Jan van der Lende 20 pnt   1.24

3. Jan Masselink     14 pnt       1.54

 

  

 

 1 Jan Hendriks                   30 punten  6.533

2 Gerhard van Kampen        28              3.117

3. Wim te Hove                     27               1.180

4. Jan Masselink                   21               1.537